Hacklink ve Seo

SEO Nedir?
Günümüz piyasalarında konu ne olursa olsun hat safhada rekabet söz konusu. Bazıları bu rekabetten galip ayrılırken bazıları maalesef mağlup ayrılmak durumunda kalıyor. Değişen ve gelişen teknolojik koşullar reklam, pazarlama ve ticari faaliyetleri destekleyen tüm faaliyetlerin interaktif ortama taşınmasına sebep oldu. Artık birçok firma internet mecraları ve sosyal medya hesapları aracılığıyla bilinir olmak istiyor. Rekabet her ortamda olduğu gibi interaktif ortamda da var. Birde istediğimiz veriye ulaşmamıza araçlık eden arama motorları bulunuyor.
İşte SEO dediğimiz kavram bu noktada devreye giriyor. Açılımı Search Engine Optimization olan SEO, arama motorlarında firmanızı üst sıralara taşımanın anahtarı. Araştırma yapılan herhangi bir konuya dair anahtar kelimelerin içerikte özenle yerleştirilmesine SEO deniyor. Basit bir örnekle açıklayalım. Butik pasta işi ile ilgilendiğinizi düşünün. Sizin gibi butik pastacılık yapan birçok kişi bulunuyor. Bu insanların önüne nasıl geçersiniz? Tabi ki akla ilk gelen kaliteli ürün ve hizmet sunarak olabilir ancak sunduğunuz hizmet ve ürünün yanında, o hizmeti nasıl anlattığınızda fazlasıyla önemli. Kullanıcıların butik pasta araştırması yaparken arama motorları üzerinden arattığı ve teknik jargonda anahtar kelime olan akla ilk gelen kelimeler, ürünlerinizi tanıttığınız metinlerin içerisinde bulunmuyorsa net bir şekilde şansınızın rakiplerinize göre azaldığını belirtelim. Çünkü insanlar butik pasta le ilgili araştırma yaparken bir takım kelimeler kullanıyor ve sizin sitenizde bu kelimeler yok. Dolayısıyla arama motorunda üst sıralara yükselme dolayısıyla görünür olma şansınızı kaybediyorsunuz.

Hacklink:

Günümüzde herşeyde olduğu gibi Seo işi rekabetli bir iştir rakiplerin arasindan hızla çıkmak için hacklink alınır.Hacklink ile kaliteli linkler alip doğru kelimelere doğru işlem yapılırsa siteleriniz googleda kolayca yükselebilir.Sitenizin içerikleri yeterli olup,iç ve dış seolari düzgünse kaliteli hacklink alip arkaniza yaslanin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.